Toruń ul. Wielki Rów 40a
biuro@swimer.com.pl
Fax: +48 56 475-42-10
Tel: +48 56 681-47-22
Kom: +48 513-150-712

Sprawdź naszą ofertę!

  • Systemy zarządzania paliwem
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/templates/gk_magazine/lib/framework/helper.layout.php on line 156

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/includes/application.php on line 536

Sorbenty

Twoje stanowisko pracy narażone jest na wycieki substancji olejowych bądź chemicznych?

Zależy Ci na czystości i bezpieczeństwu w Twoim miejscu pracy?

Chciałbyś tracić mniej pieniędzy na utylizacje i wywóz niebezpiecznych odpadów?

Jeśli  na któreś z tych pytań odpowiesz twierdząco, powinieneś zainteresować się oferowanymi przez firmę SWIMER sorbentami.

Dzięki sorbentom poradzisz sobie z każdym wyciekiem substancji, czy to substancji ropopochodnych, czy chemicznych, kwasów, zasad, wody czy innych.

Oferujemy sorbenty uniwersalne, ale też takie przeznaczone do substancji olejowych czy chemicznych. Dzięki różnym wersjom sorbentów - od mat i rolek, poprzez poduszki i rękawy, aż do sorbentu sypkiego - możemy zneutralizować wyciek w każdym miejscu, czy to pod beczką lub zbiornikiem, w cienkim kanale, na otwartej przestrzeni jak i w pomieszczeniach zamkniętych, a nawet na wodzie.

Wszystkie oferowane przez nas sorbenty są najwyższej jakości oraz posiadają atest PZH.

Sorbenty

kliknij i obejrzyj galerię zdjęć