Toruń ul. Wielki Rów 40a
biuro@swimer.com.pl
Fax: +48 56 475-42-10
Tel: +48 56 681-47-22
Kom: +48 513-150-712

Sprawdź naszą ofertę!

  • Systemy zarządzania paliwem
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/templates/gk_magazine/lib/framework/helper.layout.php on line 156

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/includes/application.php on line 536

Przepływomierze paliwa

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń do pomiaru objętości przepływającej cieczy, począwszy od przepływomierzy analogowych poprzez cyfrowe a kończąc na najdokładniejszych niewrażliwych na zakłócenia elektromagnetyczne i mechaniczne przepływomierzach tłokowych.

Głównym parametrem przepływomierza jest dokładność z jaką zlicza przepływ cieczy. Parametr ten waha się w przedziale od +/- 1% do 0,2% w przepływomierzu tłokowym.

Nowoczesny przepływomierz tłokowy 4PFM,

Odporny jest na wszelkiego rodzaju zakłócenia elektromagnetyczne. Działanie tego urządzenia NIE MOŻNA zakłócić polem magnetycznym, jak ma to miejsce np. w przepływomierzach PIUSI K600.

Przepływomierz tłokowy 4PFM

Tłokowy przepływomierz służy do mierzenia objętośći przepływającej cieczy. Typ konstrukcji sprawia iż czterotłokowy przepływomierz jest bardzo stabilny i niezawodny oraz charakteryzuje się bardzo dużą dokładnością w całym zakresie pomiarowym. Tłok porusza się wewnątrz owalnej obudowy w sposób mimośrodowy. Przepływomierz pracuje cyklicznie i w każdym cyklu przez przepływomierz przepływa jednakowa ilość medium.

Przepływomierz czterotłokowy 4PFM niewrażliwy jest na zakłócenia elektromagnetyczne

Dane techniczne:

- maksymalny przepływ 90l/min
- minimalny przepływ 5l/min
- maks. ciśnienie 3 Bar
- dawka produktu na 1 obrót 0,5 L
- maksymalna dokładność pomiaru +/- 0,2%
- powtarzalność pomiaru 0,05% z możliwością kalibracji mechanicznej (koło kalibracyjne)
- minimalna regulacja pomiaru (mechaniczna, pokrętło regulacyjne) 0,07%
- elektroniczny 2-kanałowy impulsator (przetwornik kąta obrotu)
- rozdzielczość pomiarowa 0,01litra/impuls
- ilość impulsów pomiarowych na 1 litr 100

Wymiary 500 x 280 x 300
Waga 11 kg