Toruń ul. Wielki Rów 40a
biuro@swimer.com.pl
Fax: +48 56 475-42-10
Tel: +48 56 681-47-22
Kom: +48 513-150-712

Sprawdź naszą ofertę!

  • Systemy zarządzania paliwem
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/templates/gk_magazine/lib/framework/helper.layout.php on line 156

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/includes/application.php on line 536

Zbiorniki do przechowywania paliw płynnych

Firma Swimer Łukasz Otremba z Torunia zajmuje się produkcją wyrobów z polietylenu.

Sztandarowymi produktami są zbiorniki do magazynowania wszelkiego rodzaju substancji płynnych m.in. paliw, AdBlue, nawozów, wody i wszelkiego rodzaju środków chemicznych.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w wytwarzaniu, dystrybucji i serwisowaniu urządzeń do magazynowania paliw płynnych. Kompleksowa oferta firmy jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalne podejście i obsługa posprzedażowa na na najwyższym poziomie, czyni firmę Swimer z Torunia niewątpliwie jednym z liderów tej branży w Polsce. Gwarantujemu indywidualne podejście do każdego klienta oraz fachowe doradztwo prawne i techniczne.

Nasze firma jest obecna na wszystkich ważniejszych imprezach targowych, dzięki czemu mogą Państwo lepiej poznać nasze produkty i uzyskać szczegółowe informację na temat gospodarki paliwowej w przedsiębiorswie lub gospodarstwie rolnym.

SWIMER - Zbiorniki na olej napędowy

Swimer jako jedna z nielicznych firm na rynku usługi świadczy w pełnym zakresie zaczynając od projektowania i wykonania form (posiadamy własną narzędziownię) poprzez produkcję gotowych wyrobów, aż po dostawę do klienta (posiadamy własne środki transportu) i serwis.

Certyfikaty, atesty oraz wyróżnienia przyznawane naszym wyrobom świadczą o uznaniu dla jakości naszych produktów zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Jesteśmy członkiem

Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych:

oraz stowarzyszenia

ROTOPOL:


Firma SWIMER posiada decyzję uprawniającą do wytwarzania zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów ciekłych zapalnych o nr:

UC-03-283-W/1-14

Zakłady wytwarzające, naprawiające lub modernizujące urządzenia techniczne, które podlegają dozorowi technicznemu, zgodnie z art. 9 ustawy o dozorze technicznym z dnia 21 grudnia 2000 r. (Dz. U. Nr 122, poz. 1321) muszą posiadać uprawnienie wydane w formie decyzji administracyjnej przez Urząd Dozoru Technicznego. Wymóg ten dotyczy zarówno zakładów krajowych jak i zakładów zagranicznych.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy dana firma jest faktycznie producentem zbiorników, zapraszamy do strony której link znajduje się poniżej:

Krajowi wytwórcy uprawnieni przez UDT

Serdecznie Zapraszamy do współpracy.