Toruń ul. Wielki Rów 40a
biuro@swimer.com.pl
Fax: +48 56 475-42-10
Tel: +48 56 681-47-22
Kom: +48 513-150-712

Sprawdź naszą ofertę!

  • Systemy zarządzania paliwem
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/templates/gk_magazine/lib/framework/helper.layout.php on line 156

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/includes/application.php on line 536
  • Odsłony: 2406

SWIMER na targach rolniczych Ferma 2015

Ponad 200 wystawców z Polski oraz zagranicy brało udział w łódzkich targach rolniczych Ferma 2015. Do dyspozycji było ponad 10 tys. m2 powierzchni, na której firmy zaprezentowały swoje oferty. Nasze rodzime przedsiębiorstwo Swimer, przedstawiło zbiorniki dwu płaszczowe z polietylenu oraz sprzęt i akcesoria. Oczywiście sami jesteśmy ich producentami.

Na targach działo się wiele i można było nawiązać relacje biznesowe – krajowe i międzynarodowe. W dniach 20-22 lutego 2015 w Łodzi, można było poznać oferty rolnicze. Na targach gościło 29 500 fachowców produkcji zwierzęcej. Wszystko odbywało się w dwóch halach: w hali EXPO oraz w hali MOSiR.

Ciekawostką tych targów był ciągnik, który został umiejscowiony na drugim piętrze hali.

Nie tylko sprzęt i maszyny zostały przedstawione na tej imprezie, bowiem odbyła się również konferencja naukowo-techniczna, podczas której wygłoszono 40 referatów. Wszystkie przedstawione były pod nadzorem fachowców – naukowców i praktyków.

Podczas targów Ferma 2015, hodowcy wysłuchali wielostronnych opinii oraz mogli brać udział w kilku debatach. Rozmowy toczyły się na temat uwolnienia cen mleka, problemu świń w Polsce, oraz odbyła się debata z udziałem byłego Ministra Rolnictwa Stanisława Kalemba. Dotyczyła ona wspólnej polityki rolnej w Europie na lata 2014 – 2020 r. Zatem, jak łatwo się domyślić, w tych wydarzeniach brali udział europejscy przedstawiciele z m.in. Niemiec. Był też obecny reprezentant zarządu European Dairy Farmers (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Mleka).

Wszystko miało również odrobinę smaku – na specjalnych stoiskach degustacyjnych można było skosztować polskich serów i wędlin.

Nie zabrakło części konkursowej, w której Łódzka Izba Rolnicza nagrodziła produkty wystawców, wręczono 23 Złote Medale i 19 Znaków Nowość.