Toruń ul. Wielki Rów 40a
biuro@swimer.com.pl
Fax: +48 56 475-42-10
Tel: +48 56 681-47-22
Kom: +48 513-150-712

Sprawdź naszą ofertę!

 • Systemy zarządzania paliwem
A+ A A-

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/templates/gk_magazine/lib/framework/helper.layout.php on line 156

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/swimer/ftp/zbiornikinaolej/includes/application.php on line 536
 • Odsłony: 2495

AGRO-PARK 2015

Przesunięcie Targów AGRO-PARK Lublin z końca na początek roku należy uznać za udany ruch ze strony organizatorów do których dołączyła Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tegorocznej wystawie uczestniczyło około 160 wystawców, prezentujących najnowsze maszyny, urządzenia rolnicze. Nasza firma zaprezentowała między innymi najnowsze zbiorniki na olej napędowy o pojemności 1500 i 2500l z linii ECO LINE. 20 tys. zwiedzających nie tylko z Polski ale również zza naszej wschodniej granicy z ciekawością oglądali sprzęt wystawowy oraz uczestniczyli w wielu interesujących seminariach dotyczących rolnictwa.

 

 • Odsłony: 2407

SWIMER na targach rolniczych Ferma 2015

Ponad 200 wystawców z Polski oraz zagranicy brało udział w łódzkich targach rolniczych Ferma 2015. Do dyspozycji było ponad 10 tys. m2 powierzchni, na której firmy zaprezentowały swoje oferty. Nasze rodzime przedsiębiorstwo Swimer, przedstawiło zbiorniki dwu płaszczowe z polietylenu oraz sprzęt i akcesoria. Oczywiście sami jesteśmy ich producentami.

Na targach działo się wiele i można było nawiązać relacje biznesowe – krajowe i międzynarodowe. W dniach 20-22 lutego 2015 w Łodzi, można było poznać oferty rolnicze. Na targach gościło 29 500 fachowców produkcji zwierzęcej. Wszystko odbywało się w dwóch halach: w hali EXPO oraz w hali MOSiR.

Ciekawostką tych targów był ciągnik, który został umiejscowiony na drugim piętrze hali.

Nie tylko sprzęt i maszyny zostały przedstawione na tej imprezie, bowiem odbyła się również konferencja naukowo-techniczna, podczas której wygłoszono 40 referatów. Wszystkie przedstawione były pod nadzorem fachowców – naukowców i praktyków.

Podczas targów Ferma 2015, hodowcy wysłuchali wielostronnych opinii oraz mogli brać udział w kilku debatach. Rozmowy toczyły się na temat uwolnienia cen mleka, problemu świń w Polsce, oraz odbyła się debata z udziałem byłego Ministra Rolnictwa Stanisława Kalemba. Dotyczyła ona wspólnej polityki rolnej w Europie na lata 2014 – 2020 r. Zatem, jak łatwo się domyślić, w tych wydarzeniach brali udział europejscy przedstawiciele z m.in. Niemiec. Był też obecny reprezentant zarządu European Dairy Farmers (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Mleka).

Wszystko miało również odrobinę smaku – na specjalnych stoiskach degustacyjnych można było skosztować polskich serów i wędlin.

Nie zabrakło części konkursowej, w której Łódzka Izba Rolnicza nagrodziła produkty wystawców, wręczono 23 Złote Medale i 19 Znaków Nowość.

 • Odsłony: 2831

SWIMER członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych

Firma Swimer Łukasz Otremba z Torunia produkująca wyroby z tworzyw sztucznych m.in. dwupłaszczowe zbiorniki do paliw dołączyła do zaszczytnego grona Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych

 

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jest organizatorem dwóch najważniejszych wystaw w kalendarzu imprez targowych: Zielone Agro Show Sielinko oraz AGRO SHOW w Bednarach najważniejszego wydarzenia w branży techniki rolniczej i jednej z największych międzynarodowych wystaw rolniczych w Europie


 

oraz jest współorganizatorem Targów Rolniczych AGRO PARK, które odbędą się w Lublinie w terminie 7-8 marca 2015 roku. Impreza organizowana będzie wspólnie z Targami Lublin oraz Międzynarodowymi Targami Poznańskimi.

Firma Swimer z Torunia jest czynnym uczestnikiem wszystkich w/w wydarzeń branżowych gdzie jest okazja aby zobaczyć i poznać nasze produkty.

 • Odsłony: 1854

AGRO SHOW 2014 - podziękowania

Pragniemy podziękować Państwu  za tłumne odwiedzenie naszych stanowisk na targach AGRO SHOW 2014 w Bednarach. Miło nam było gościć Państwa i prowadzić interesujące rozmowy. Na wystawie eksponowaliśmy dwupłaszczowe zbiorniki na olej. W najbliższym czasie nasi specjaliści skontaktują się Państwem w celu omówienia i uzupełnienia informacji.

W czasie wystawy wyłoniony został zwycięzca konkursu o zbiornik gospodarza. Szczęśliwym posiadaczem zbiornika na olej napędowy o pojemności 5000l został Pan Wiśniewski Daniel z miejscowości Mnichpołudnie. Gratulujemy zwycięzcy oraz zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym wspólnie z portalem gospodarz.pl

Zapraszamy na kolejne wystawy z naszym udziałem.

 • Odsłony: 2122

AGRO SHOW Bednary 2014

W dniach 19 - 22 września 2014 zapraszamy Państwa na wystawę AGRO SHOW maszyn i urządzeń rolniczych w Bednarach. Jak co roku zaprezentujemy tam nasze najnowsze zbiorniki do magazynowania oleju napędowego. W tym roku nasze zbiorniki obejrzeć można będzie w trzech miejscach.

 

Nasze stanowiska:

Sektor C na stanowisku 422;

Sektor D na stanowisku 314;

Sektor F na stanowisku 202;

 

Plan wystawy AGRO SHOW 2014 w Bednarach oraz Plan stoisk w hali namiotowej znajdą Państwo po otwarciu poniższych linków

Plan wystawy AGRO SHOW 2014

Plan stoisk w hali namiotowej

Do zobaczenia w Bednarach

 • Odsłony: 1923

Polarga Premiery 2014

POLAGRA – PREMIERY jest prężnie rozwijającą się, specjalistyczną wystawą poświęconą mechanizacji rolnictwa, która z każdym rokiem poszerza swoją ofertę o nowe sektory rolnicze. Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa w Poznaniu stanowią biznesową platformę wymiany zarówno nowych pomysłów, jak i wieloletnich doświadczeń specjalistów z branży. Miejsce światowych premier na polskim rynku w 2014 roku będzie można odwiedzać w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2014. W Pawilonie 3 na stoisku nr 28 poszerzoną ofertą w zakresie urządzeń na olej napędowy o dwupłaszczowej konstrukcji z układem dystrybucyjnym przedstawi Państwu ich producent – SWIMER TORUŃ. ZAPRASZAMY!!!

 • Odsłony: 2283

XIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

 

XIX Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w dniach 08-10 marca 2013r

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej w Kielcach, które odbędą się w dniach 08 -10 marca 2013. Jak co roku zaprezentujemy swoje produkty i chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Nasze stoiska:

ZC 33

I 77

 • Odsłony: 1918

Targi "AGRO Wstępy"

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia targów „Agro Wstepy” które odbęda się w Skaryszewie niedaleko Radomia w dniach 16-19 lutego 2013r.

W czasie imprezy obejrzeć można będzie sprzęt rolniczy, sztukę ludową, rzemiosło, wyroby rzemieślnicze oraz zbiorniki na olej prezentowane przez naszą firmę.

W czasie Skaryszewskiego jarmarku odbywa się bardzo wiele imprez kulturalnych w których można dowiedzieć się bardzo wile ciekawostek o regionie. Tradycja targów jest to, ze zawsze odbywają się w pierwszy poniedziałek Wielkiego Postu.

Zapraszamy!

 • Odsłony: 2171

Międzynarodowe targi budownictwa BUDMA - Poznań

SWIMER na targach BUDMA w Poznaniu

Zapraszamy!

Pawilon 2  stoisko 69

Z przyjemnością informujemy, iż firma SWIMER będzie uczestniczyć w odbywających się w dniach 29.01. - 01.02.2013 Międzynarodowych Targach Budowlanych Budma w Poznaniu. Zaprezentujemy tam swoje zbiorniki na paliwo, a nasza wykwalfikowana kadra pracownicza służyć będzie Państwu radą dotycząca bezpiecznego i oszczędnego magazynowania paliwa

 • Odsłony: 1583

Szczęśliwego Nowego Roku 2013!

Z okazji Nowego, 2013 roku firma SWIMER składa najlepsze życzenia wszystkim swoim klientom.